MÜŞTERİ HİZMETLERİ : Pazartesi-Cuma 10.00-18.00 (212) 485 77 22
 
Flüt Kitapları
08 Oct

Flüt Kitapları

Okunma Sayısı: 2040

Pandemi ile birlikte daha yaygın kullanılan EBA yani Eğitim Bilgi Ağı'nı duymayan kalmamıştır. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sürdürülen proje içerisinde flüt kitapları olduğunu ve bunlara ücretsiz olarak erişebileceğinizi biliyor muydunuz? Güzel sanatlar liseleri için hazırlanan ders kitapları ile basılı kaynak üzerinden çalışabilirsiniz. Program dahilinde ilerleyebilir; disiplinli bir şekilde sistematik olarak çalışabilirsiniz. 

Blog sayfamızda ücretsiz olarak sunduğumuz Altes yan flüt metodu yabancı bir dilde olduğu için takip etmekte zorluk yaşayanlar var. Ancak EBA üzerinden erişebileceğiniz ders kitapları ile dil bariyeri sorunu ortadan kalkacaktır. Aynı zamanda egzersiz ve partisyonlar için Türk müziği eserleri tercih edilmiş. Böylece keyifli bir çalış sizleri bekliyor olacak.

Yan flüt kitapları için erişim nasıl olacak?

EBA internet adresine ulaşmanız ve arama tabına "flüt" yazarak bir arama gerçekleştirmeniz yeterli. Hızlıca ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

EBA FLÜT KİTAPLARI

Nefesli enstrümanlar içerisinde en güzel sesli olan yan flüt tam bir deneyim enstrümanı. Bu nedenle ne kadar çok çalışır; egzersiz yaparsanız tonunuz ve çalışınız o denli iyi olacaktır. 

Kolay gelsin :)

İlgili Yazılar

Yorum Ekle