BİZİ ARAYIN: +90 (212) 485 77 22
 

@Instagram

Teknik Bilgiler

Flütten Güzel Ses Almak

Okunma Sayısı: 214

Elinizde kaliteli bir yan flüt olması demek her zaman iyi bir ton alacağınız anlamına gelmez. Bunun için doğru tutuş ve vücut pozisyonu gerekir. Eğer bu ikisini deneyim ile birleştirirseniz işte o zaman iyi bir ses üretmeye başlarsınız.

Devamını Oku

Yan Flüt Akort Edilir Mi?

Okunma Sayısı: 508

Her müzik aleti gibi flütte akort edilebilir. Ancak öncesinde akort etmek söyleminden ne anlaşıldığını açıklığa kavuşturmak gerekir. Çünkü yaygın olarak akort ve reglaj birbiri ile karıştırılan iki kavram olarak karşımıza çıkıyor.

Devamını Oku

Flüt Metodu

Okunma Sayısı: 16659

Flütünüzü aldınız; peki ya sonra? Sadece flütü değil; müziği de öğrenmek gerek diyorsanız bu işe metoduna uygun şekilde başlamalısınız. ..

Devamını Oku

Mi Mekanik Nedir?

Okunma Sayısı: 33776

Mi Mekanik sistemi nedir? Flüt özelliklerine baktığınızda karşınıza çıkan bu özellik tam olarak ne işe yarar? Çalıcıya herhangi bir faydası yada zararı var mı ve yeni bir flüt alıyorsanız olmalı mı... Sorularınızın cevabı burada.

Devamını Oku

Inline G ve Offset G farkı nedir?

Okunma Sayısı: 11151

Inline G ve Offset G farkı nedir? Flüt özellikleri arasında gördüğümüz bu durum neyi değiştiriyor? Çalıcıya ne fayda sağlıyor ve neden tercih ediliyor? Cevaplar burada...

Devamını Oku

Yan Flüt Nota Pozisyonları

Okunma Sayısı: 28312

Yan flüt nota-parmak tablosu

Devamını Oku
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)