Kargo Takibi İçin Tıklayın
Kargo Takibi İçin Tıklayın

İnceledik; Fame Yan Flüt Modelleri


Özenli İşçilik; Kaliteli Malzeme; Kolay Ses Alma.

Yenilenmiş Fame yan flüt modelleri, çalıcılara yeteneklerini ve isteklerini en üst seviyeye çıkarmaları için yardımcı oluyor. Özellikle Öğrenci ve Orta Seviye flüt çalıcıları için kendinden beklenen eşsiz kalite ve performans yeterliliğini fazlasıyla karşılıyor. 

En ideal ölçüler, en iyi performans için ayarlandı. Kolay ve temiz ses alabileceğiniz özel kesim ambişür ile yeni başlayanlar ve orta seviye kullanıcılar için akıcı bir çalış deneyimi sunar. 

Ağızlık, gövde ve kuyruk Gümüş kaplamadır. Parçaların bağlantı noktalarında estetik yıldız halkalar ile şık bir tasarıma sahiptir.

Elinize tam olarak oturan ergonomik tuşlar, dayanıklı çelik yaylar ve güçlendirilmiş miller ile kusursuz bir mekanik yapıya sahiptir. Hızlı tepki alabileceğiniz hassas bir tuşeye sahiptir; elleriniz kayarcasına hareket eder. Temiz ve yüksek ses almanız için daha da sertleştirilmiş pedler aynı zamanda uzun ömürlüdür. 

Fame flüt modellerinin hepsinde "Mi Mekanik" sistemi vardır ve bu özellik size 3.Oktavdan Mi sesi alma fırsatı tanır. Perdeler; el duruşunuz, parmak pozisyonlarınız ve tutuşunuzu daha dengeli olması için "Off-Set G" olarak tasarlanmıştır. 

Estetik ve yüksek kalitede Fransız Perdeler; profesyonel seviyede flütler ile eşdeğer bir güzellik sunuyor. Fransız Perde kullanıcılara iki farklı özellik veriyor. Bunlardan ilki; mekanik olarak hareket eden perdeler standart perde tasarımında kollara yan tarafından bağlı iken fransız perde sisteminde bu kollar üst ve orta noktadan bağlıdır. Bu durum perdeye iletilen basıncı daha dengeli dağıtırken kullanıcıya da daha hızlı tepki alma ve hassas bir tuşe sağlar. Bir diğer özellik ise fransız perde estetiktir; görünüm olarak daha güzeldir. Hemen hemen tüm profesyonel modellerde fransız perde stilini görebilirsiniz.


Fame; özelliklerine göre sınıflandırılarak üç farklı model ile karşınıza geliyor. Fame AG200, Fame AG250 ve Fame AG300.

Tüm modellerde Mi Mekanik sistemi ve Off-Set G standart olarak sunulmuştur. 


  • - Fame AG200 Kapalı Perde, Do (C) Kuyruk
  • - Fame AG250 Açık Perde, Do (C) Kuyruk
  • - Fame AG300 Modeli Açık Perde, Si (B) Kuyruk

Bir batı enstrümanı olan flüt piyano düzenindedir ve karar sesi Do (C) notasıdır. Yani tüm perdeleri kapattığınızda alacağınız ses Do sesidir. Ancak kuyruk parçasına bir perde daha eklenerek bitiriş sesi Si (B) yapılabilir. Eğer ağırlıklı olarak caz blues armonisi ile çalıyorsanız kullanımda bir rahatlık sağlar. 

Aksesuar olarak oldukça zengin olan Fame flütler, uzun ömürlü bir kullanım için gereken ve ihtiyacınız olan tüm bileşenleri ile birlikte geliyor. Nem almak için beyaz renkte bir iç temizleme bezi; dış yüzeyi için krem renkte, el-parmak izi bırakmayan ve toz tutmayan mikro-fiber bir bez ve ahşap bir temizleme çubuğundan oluşan temizlik seti vardır. Flütünüzü güvenle saklayabileceğiniz, darbelerden uzak tutacak deri kaplı ahşap bir kutu ile güvendesiniz. Kutu içerisi kadife ile kaplıdır; flüt yüzeyini çizmez, kullanılan destekler ile de flüt parçaları birbirine temasta bulunmaz ve zarar vermez. Flüt; kutu ve temizlik setini birlikte taşıyabileceğiniz deri; içi kadife; şık bir taşıma çantasına sahiptir. Bu çantanın göz alacağına emin olabilirsiniz.

Özetle; Fame yan flütler; standart üzeri bir başlangıç ve orta seviye kullanım isteyen çalıcılar için mükemmel bir seçim olarak karşınıza çıkıyor. Modeller hakkında detaylı bilgilere burayı tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Bu Yazıyı Paylaşmak İster misiniz ?
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.