MÜŞTERİ HİZMETLERİ : Pazartesi-Cuma 10.00-18.00 (212) 485 77 22
 

Yanflut.com'dan Alın; Kafanız Rahat Etsin!

Sadece flüt satan uzman bir mağaza olarak fark yaratıyoruz. Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm ürünler için %100 Orijinal olma garantisi sunuyoruz. Aracı kullanmadan her markanın yetkili distribütörlerinden doğrudan tedarik ederek sizlere ulaştırıyoruz. 

Tüm yan flüt modelleri ve özellikleri için doğru bilgilendirme yapıyoruz. İlgili ürün sayfasında özellikler tabına tıklayabilir; flüt ile ilgili tüm özellikleri tablo halinde görebilir ve farklı flüt modellerini kıyaslama listesine ekleyerek tercih yapabilirsiniz.

Güvenli ödeme seçenekleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Tüm siparişler adınıza faturalı ve kayıtlı şekilde gönderilir.

Gönderilmeden önce tüm flütleri uzman ekibimiz ile detaylı bir kontrolden geçiriyoruz. Hem seslerine ve mekanik yapısına hem de estetik duruşuna ve aksesuar bütünlüğüne bakıyoruz. Eğer mükemmel ise üzerine kontrol edildi etiketimizi yapıştırıyoruz; orijinal paketi ile size ulaştırıyoruz. Uzaktan satış yapan bir mağaza olarak sorumluluklarımızın farkındayız; daha önce başkasına gitmiş gelmiş, denenmiş, kutudan çıkmış hiç bir flütü size göndermiyoruz. Yan flüt nefesli bir enstrüman; sahibine özel olmalı; ona değen ilk el ve ilk nefes sahibine ait olmalı. Bu hassasiyet ile çalışıyoruz ve her bir paketlemede karşıda bekleyen kendimizmiş gibi gönderim yapıyoruz. İçiniz rahat olsun.

Orijinal kutularında olan ürünleri alıyor ve kendi korunaklı kutularımız içerisine koyuyoruz. Yani kutuları kutuluyoruz. Yurtiçi Kargo ile sigortalı olarak size gönderiyoruz. Kafanız rahat olsun; size ulaşana dek sorumluluk bize aittir. Gönderinizin takip kodunu sizler ile paylaşıyoruz.

Satış sonrası bizim için satış kadar önemli; faturası tarafımızdan kesilen tüm ürünler için teknik servis sürecin biz takip ediyoruz. Garanti kapsamında yada değil tüm sorunlarınız için iletişime geçmeniz yeterli.

Şimdi; alışveriş zamanı. En uygun yan flüt fiyatları için doğru yerdesiniz.