BİZİ ARAYIN: +90 (212) 485 77 22
 

@Instagram

El Emeği; Göz Nuru İle Tanışın; SOLID
21 Jul

El Emeği; Göz Nuru İle Tanışın; SOLID

Okunma Sayısı: 8275

KALİTELİ MALZEME TAYVANLI USTALARIN ELLERİNDE HAYAT BULDU; İŞTE KARŞINIZDA SOLİD.

Solid Flütlerin en önemli farkı el işçiliği olması ve tek elden çıkması. Yani usta malzemeleri alıyor; flüte başlıyor ve bitiriyor. İlk andan son ana kadar en kaliteli malzemeler büyük bir özenle kullanılıyor. Tamamen el işçiliği ürünü olan Solid Flütler size karşılık olarak yüksek performans ve eşsiz bir çalış konforu sağlıyor. 


En çok aranan özellikler kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkarmak için bir araya getirildi. El ile kesilmiş özel kesim ambişürü ile duru, güçlü ve zengin sesler almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. 


Dudak pozisyonunuzu destekleyen özel kesim ambişür sayesinde uzun performanslar sizi asla yormayacak. 


Ambişür, Ağızlık, Gövde ve Ayak, 12-14 Mikrona kadar saf gümüş ile kaplanmıştır. Hem alaşımında hem de kaplamasındaki bu yoğun gümüş oranı; flütten daha yüksek ve parlak bir ton elde etmenize olanak sağlar.


Solid flütlerin hepsinde standart olarak sunulan "Mi Mekanik" sistemi sayesinde 3.Oktavdan Mi sesi almak çok daha kolaydır.


Dengeli bir tutuş-duruş pozisyonu ve parmak hareketi sağlamak adına perde sistemi "Off-Set G" olarak tasarlanmıştır. Bu sayede çalış sonrası olası el ağrıları ile karşılaşmazsınız.


Elinize tam olarak oturan mekanik yapı, çelik yaylar ve güçlendirilmiş miller ile birlikte kusursuzdur. Hızlı tepki alabileceğiniz yumuşak bir tuşeye sahiptir; elleriniz kayarcasına hareket eder. Temiz ve yüksek ses almanız için daha da gerçek italyan pisoni pedler kullanılmıştır; bu pedler aynı zamanda uzun ömürlüdür.


Estetik ve yüksek kalitede Fransız Perdeler; profesyonel seviyede flütler ile eşdeğer bir güzellik sunar. Fransız Perde kullanıcılara iki farklı özellik veriyor. Bunlardan ilki; mekanik olarak hareket eden perdeler standart perde tasarımında kollara yan tarafından bağlı iken fransız perde sisteminde bu kollar üst ve orta noktadan bağlıdır. Bu durum perdeye iletilen basıncı daha dengeli dağıtırken kullanıcıya da daha hızlı tepki alma ve hassas bir tuşe sağlar. Aynı zamanda fransız stil perde estetiktir; yani görünüm olarak daha güzeldir. Hemen hemen tüm profesyonel modellerde fransız perde stilini görebilirsiniz.


Temel özelliklerine göre ayrılarak üç farklı model kodu ile sunuluyor. Solid Flütler. Bunlar Solid SF-401, Solid SF-411 ve Solid SF-421

Tüm modellerde Mi Mekanik sistemi ve Off-Set G standart olarak sunulmuştur ve gümüş kaplamadır.

- Solid SF-401 -  Kapal Perde, Do (C) Kuyruk

- Solid SF-411 -  Açık Perde, Do (C) Kuyruk

- Solid SF-421 -  Açık Perde, Si (B) Kuyruk


Solid flütler ile birlikte sunulan aksesuarlar ile flüt yanında başka hiçbir şeye ihtiyaç duymazsınız. Kullanılan tüm aksesuarlar birinci sınıf kalitedir, dokunmanız kaliteyi hissetmeniz için yeterli olacaktır.

- Deri kaplı ahşap taşıma çantası,

- İçi peluş, gizli taşıma cepli deri taşıma çantası,

- Temizleme bezleri; mikro-fiber dış temizleme bez ve iç temizleme bezi,

- Ahşap temizleme çubuğu,

- Gümüş parlatma bezi

- Hijyen için 2 adet Alkollü Bez


Özetlemek gerekirse; Solid yan flütler; standart üzeri bir deneyim isteyen çalıcılar için mükemmel bir seçim olarak karşınıza çıkıyor. Flütlerin kalite ve performansını belirlemede üretim yeri önemli bir ölçü. Bu işte en iyileri önce Japon üretimi olanlar ancak fiyatları çok yüksek. Ama Japon üretimi olmayacaksa kesinlikle Tayvan üretimi olan markalar tercih edilmeli. Çünkü Tayvan üretim kalitesi Japon üretim kalitesine çok yakın ve fiyat olarak çok daha makul. Bir dünya markası olan GUO ile kardeş olan KAKULIN tarafından üretilen Solid flütler hakkında detaylı bilgilere burayı tıklayarak ulaşabilir; aklınıza takılan tüm sorular için bizden destek alabilirsiniz. 

Türkiye Resmi Distribütörü tarafından fabrikasyon hatalarına karşı 2 YIL GARANTİLİ'dir. 

https://www.solidflute.com

İlgili Yazılar

Yorum Ekle