MÜŞTERİ HİZMETLERİ : Pazartesi-Cuma 10.00-18.00 (212) 485 77 22
 

Yanflut.com / MAĞAZA

ÖNEMLİ DUYURU

Değerli Müşterilerimiz;

Kadıköy Moda'da bulunan mağazamız ve akademimiz yaşanan COVID19 salgını nedeniyle kapalıdır. Nefesli bir enstrüman olan yan flüt için salgına karşı insan temasını en aza indirecek tedbirleri almak zorundayız. Bu süreçte ürün çıkışlarımızı Ataşehir depomuzdan gerçekleştireceğiz. Aynı şekilde servis talebi ile dönüşü sağlanan yan flütler için de bu adresi kullanacağız. Sipariş teslimlerinde herhangi bir gecikme söz konusu değildir. Saat 15.00 a kadar tamamlanan tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Tüm ürünler gerekli hijyenik temizleme sonrası özenle paketlenmektedir. Hem sizlerin sağlığı hem de bizim sağlığımız her şeyin üzerindedir. Konu ile ilgili detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul Kadıköy adresimizde bulunan akademimiz içerisinde hizmet vermekteyiz. Açık adres bilgileri ve harita bilgisine iletişim sayfamızdan yada buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

Çalışma saatleri nedir?

Mağaza ve Akademi haftanın 7 günü saat 10.00-18.00 saatleri arasında açıktır. Teknik servisimiz randevu ile hizmet vermektedir.

Nasıl Gelebilirim?

  • Toplu taşıma ile gelecekseniz;

Kadıköy meydandan kalkan Moda tramvayına binerek Kilise durağında inebilirsiniz. Bahariye caddesi üzerindeyiz; Boğa heykelinden caddeye girip Moda meydana doğru keyifli bir yürüyüş yaparak bize ulaşabilirsiniz.

  • Araç ile gelecekseniz;

Otopark hizmetimiz yok ve bulunduğumuz yer çok merkezi bir nokta; aracınızı kolay ve güvenli bir şekilde bırakmanız pek olası değil. En yakın otopark olarak Kadıköy Rıhtımdaki İSPARK tercih edilebilir. Eğer hafta sonu gelecekseniz Bahariye ortaokulu ve Moda ilkokulu bahçeleri otopark olarak hizmet veriyor.

Engellilere uygun mu?

Binamızın önüne kadar trafik açıktır, yani kapının tam önünde aracınızdan inebilirsiniz. Tramvay ile gelişlerde Kilise durağı ile mesafemiz 50metre kadardır ve düz bir yerdir. Bina girişimizde engelli rampası mevcut aynı zamanda asansör de bulunmakta.

Mağazadan ürün teslim alabilir miyim?

İnternet sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz siparişi dilerseniz Kadıköy mağazamızdan teslim alabilirsiniz. Sipariş sonrası iletişime geçerek bilgi vermeniz yeterli olacaktır.

İnternet sitenizde olan her ürün mağazada var mı?

Satışını gerçekleştirdiğimiz bir çok ürünü mağazamızda bulundurmaya çalışıyoruz. Ancak sınırlı alanımız nedeniyle bazı ürünleri farklı bir lokasyonda bulunan depomuzdan yada marka distribütörlerinin kendi depolarından sevk ediyoruz.

İlgilendiğiniz özel bir model ise önceden haber vererek randevu alabilirsiniz. Sizin için depomuzdan istediğiniz ürünü belirtilen randevu saatinde hazır edebiliriz.