MÜŞTERİ HİZMETLERİ : Pazartesi-Cuma 10.00-18.00 (212) 485 77 22
 

Kolay Yoldan Gidin

ÖNCE ÇIKAN BAŞLIKLAR

TÜM FLÜTLER PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİTLE; ÜSTELİK KARGO BEDAVA "HEMEN AL"

Türkiye'nin İlk ve Tek Yan Flüt Mağazası

flute

2012 yılından beri sadece yan flüt satıyoruz.
Başlangıç seviyesinden profesyonel seviyeye en ucuz yan flüt fiyatları sunan güvenilir alışveriş sitesiyiz.

BLOG - SON PAYLAŞIMLAR

EN İYİ YAN FLÜT MARKALARI UYGUN FİYAT VE KOLAY ÖDEME KOŞULLARIYLA BURADA

Yalnızca satışa odaklı değil; satış sonrası hizmeti kapsayan müşteri memnuniyeti anlayışımız ile tanışın. Gönderilmeden önce detaylı bir şekilde kontrolden geçmiş; kusursuz flütler ile iyi bir başlangıç yapabilirsiniz. Yan flüt satın almadan önce uzman ekibimizden bilgi alabilir; aklınıza takılan tüm sorular için destek alabilirsiniz. Başlangıç seviyesi yada profesyonel seviye farkı olmadan uygun fiyata ve üstün kalite yan flüt modelleri sizi bekliyor.

Yan Flüt

TÜRKİYE'NİN FLÜT MAĞAZASI

Evinizden çıkmadan, dükkan dükkan gezmeden yüzlerce farklı ürün arasından dilediğinizi seçebilir, geniş ödeme seçenekleri ve ücretsiz kargo avantajı ile alışverişinizi güvenle yapabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ AL

212 485 77 22

WHATSAPP DESTEK HATTI

Yardım mı lazım? - Pazartesi-Cuma 10.00-18.00 saatleri arasında bu numaradan müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. Dilerseniz aynı numara üzerinden 7/24 WhatsAPP mesajı gönderebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇ

Merak Ettikleriniz

YAN FLÜT HAKKINDA KISA BİLGİLER

"Sadece yan flüt satan uzman mağazayız.
Yeni başlayanlar yada profesyoneller için en uygun yan flüt fiyatlarını veriyoruz."

Yan Flüt Nedir?

Yan flüt, öğrenmesi kolay bir çalgı olarak kabul edilir. Hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından kolaylıkla öğrenilebilir. Yan flüt, yaklaşık 65 cm uzunluğunda ve 16 ila 20 deliği olan bir çalgıdır. Flütçünün sol eli, çalgının üst kısmındaki delikleri, sağ eli ise alt kısımdaki delikleri kapatır. Flütçü, çalgıyı üfleyerek hava akımı oluşturur ve parmaklarını deliklerden kaldırarak ya da kapatılarak farklı notaları çıkarır. Uzun, ince bir müzik aleti olan yan flüt aynı zamanda pikolo, bas, alto gibi çeşitlere sahiptir ve üflemeli çalgılar içerisindedir. Aslen tahta nefesli olarak tasarlansa da modern üretimde gümüş, nikel, altın ve hatta titanyum olan metallerden sıklıkla üretilir.

Yan Flüt Özellikleri Nelerdir?

Genel olarak basit bir enstrüman olsa da yan flüt bazı temel ve ileri özelliklere sahiptir. Yeni başlayanlar için yan flüt en doğal yani en standart halinde olmalıdır. Bunlar; Kapalı Perde, Off Set G, Mi Mekanik Sistemi ve Do (C) kuyruk özellikleridir. Orta ve ileri seviye çalıcılar yan flüt üzerinde deneyim ve hakimiyet kazandıklarından farklı özelliklere sahip modelleri tercih edebilir. Örneğin açık perde yan flüt yada si kuyruk yada in-line özellikler gibi seçenekleri deneyebilirler. Bunlar nedir diye merak ediyorsanız blog sayfamızdan detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.


Yan Flüt Çalmak Zor Mu?

Herkes yan flüt çalabilir. Bilinenin aksine yan flüt mekanik anlamda basit bir enstrümandır. Anlaması ve kavraması kolaydır. İlk denemede flütün nasıl bir işleyişe sahip olduğu kolaylıkla anlaşılır. Başlangıçta, flütçüler genellikle notaları ve müzik teorisini de öğrenirler.

Zor olan kısmı dilsiz bir enstrüman olmasıdır. Özel bir açı ve teknik ile üflendiği için doğru sesleri almak deneyim ister. Bunu bisiklete binmeyi öğrenmek gibi düşünebilirsiniz. Motor bir beceri olduğundan ne kadar uzun deneyimlerseniz o kadar iyi bir çalıcı olursunuz. Eğer ilgi ve heves varsa bu aşamayı kolaylıkla atlar ve flütün büyülü seslerinde kendinizi bulursunuz.


Yan flüt Fiyatları Ne Kadar?

Yan flüt fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebilir. Yan flütlerin kalitesi, kullanılan malzeme niteliği, işçilik ve tasarım gibi değişkenlere bağlıdır. Daha yüksek kaliteli yan flüt modelleri genellikle daha pahalıdır çünkü daha iyi malzemeler kullanılır ve daha yüksek işçilik maliyetleri vardır. Bazı markalar, diğerlerine göre daha pahalıdır, çünkü marka değeri daha yüksektir. Örneğin, dünya çapında tanınan bir marka olan Miyazawa, yan flütlerinin fiyatlarını diğer bazı markalardan daha yüksek tutabilir. Öğrenci modelleri, orta seviye modelleri ve profesyonel modelleri gibi farklı seviyelerde flütler bulunur. Profesyonel bir model, daha yüksek bir fiyata sahip olacaktır çünkü daha fazla özellik ve daha yüksek kaliteli malzemeler kullanılmıştır. Yan flüt fiyatına, flütün çantası, temizlik gereçleri ve yedek parçalar gibi ek aksesuarların olup olmadığı da dahil edilir. Yan flüt fiyatları, satın aldığınız yere göre de değişebilir. Örneğin, bir müzik mağazasından satın almak, yanflut.com'dan satın almaktan daha pahalı olacaktır.