MÜŞTERİ HİZMETLERİ : Pazartesi-Cuma 10.00-18.00 (212) 485 77 22
 
"Her Mama Bir Nota" Projesinden Haberiniz Var Mı?
18 Apr

"Her Mama Bir Nota" Projesinden Haberiniz Var Mı?

Okunma Sayısı: 192

“Hem enstrüman öğrenin hem de sokaktaki dostlarımıza destek olun!”

Eda Kocatürk tarafından başlatılan proje ile enstrüman öğrenirken aynı zamanda kalpleri ısıtmanız da mümkün. Gönüllü ve uzman eğitmenlerden alacağınız dersler karşılığını mama olarak ödüyorsunuz. Hem siz kendinize değer katıyorsunuz hem de dostlarımızın ihtiyaçlarını karşılıyorsunuz.


Birçok farklı branşta eğitim almak mümkün; yan flüt de bunların içerisinde. Dersler her seviye ve yaş için özel olarak planlanıyor. Tüm eğitmenler konservatuvar mezunu ya da son sınıf öğrencisi. Bu anlamda akademik temelli bir eğitim alıyorsunuz. Çevrimiçi olarak alacağınız derslerin sonunda sertifika da veriliyor. 


Ders ücretleri ise 15kg kedi/köpek maması karşılığı oluyor. Yardım etmek isterseniz ders almak zorunda değilsiniz; kendi bağışlarınız da memnuniyet ile kabul ediliyor. Dilerseniz projede eğitmen olarak da yer alabilirsiniz. İnstagram üzerinden @hermamabirnota adresinden iletişime geçebilirsiniz.


Bu güzel sosyal girişim için Eda Kocatürk’e sonsuz teşekkür ederiz. Hem ruhunuzu hem de sokaktaki dostlarımızı beslemek isterseniz bekleyen muhteşem insanlar var. 

İletişim için instagram adresleri : @hermamabirnota ve @edakocaturkk

Destekleriniz için adres burada, tıklayın.

İlgili Yazılar

Yorum Ekle