MÜŞTERİ HİZMETLERİ : Pazartesi-Cuma 10.00-18.00 (212) 485 77 22
 

Genel Yazılar

Yükselen Yan Flüt Fiyatları

Okunma Sayısı: 1246

Yeni başlayacaksınız ya da yeni bir flüt almak istiyorsunuz ama baktığınız fiyat ile yaptığınız birikim bir türlü birbirine denk gelemiyor.

Devamını Oku

Yan Flüt Kutu Açılış Kampanyası

Okunma Sayısı: 961

1 Kasım 2021 tarihinden başlamak üzere her Pazartesi seçeceğimiz en iyi kurgu ve anlatıma sahip olan video sahibine flüt standı hediye ediyoruz; ayrıca katılan herkese 50₺ hediye çeki veriyoruz.

Devamını Oku

Flüt sahibi olmanın ilk kuralı!

Okunma Sayısı: 970

Kimi zaman yakın çevremizin merak içerisinde flütü alıp bakmak istemeleri masum görünebiliyor. Böylesi durumlarda hayır demek zor da olabiliyor.

Devamını Oku

Korna Sesi Yerine Flüt Sesi Mi?

Okunma Sayısı: 734

Hindistan'da araba kornaları müzik çalacak Araba kornalarının flüt, tabla, viyolin, ya da mızıka sesi çıkarabileceği belirtildi.

Devamını Oku

"Her Mama Bir Nota" Projesinden Haberiniz Var Mı?

Okunma Sayısı: 617

Gönüllü ve uzman eğitmenlerden alacağınız dersler karşılığını mama olarak ödüyorsunuz.

Devamını Oku

Flüt Kitapları

Okunma Sayısı: 2933

Pandemi ile birlikte daha yaygın kullanılan EBA yani Eğitim Bilgi Ağı'nı duymayan kalmamıştır. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sürdürülen proje içerisinde flüt kitapları olduğunu ve bunlara ücretsiz olarak erişebileceğinizi biliyor muydunuz?

Devamını Oku

Yan Flüt Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

Okunma Sayısı: 3088

Yan flüt fiyatları nasıl belirleniyor? Bir flütü diğerinden daha pahalı ya da ucuz yapan neden nedir? Her biri diğerinin aynısı gibi duruyor ama bu fiyat aralığı neden bu kadar yüksek? Yan flüt neden bu kadar pahalı? Fiyatlar neden sürekli artıyor? Bu ve bunun gibi sorular için işte cevaplar.

Devamını Oku

Yan Flüt Çalmak?

Okunma Sayısı: 4412

Yan flüt çalmak istiyor musunuz? Zaten böyle bir arayış olmalı ki şu an bu sayfadasınız. Hem fikir almak hem yan flüt fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için bu satırları okuyorsunuz. Ama asıl merak edilen nokta bu işi başarabilir miyim sorusu değil mi?

Devamını Oku

Flütten Güzel Ses Almak

Okunma Sayısı: 2814

Elinizde kaliteli bir yan flüt olması demek her zaman iyi bir ton alacağınız anlamına gelmez. Bunun için doğru tutuş ve vücut pozisyonu gerekir. Eğer bu ikisini deneyim ile birleştirirseniz işte o zaman iyi bir ses üretmeye başlarsınız.

Devamını Oku

İkinci El Yan Flüt Alınır Mı?

Okunma Sayısı: 3260

Kullanılmış bir eşya almak gerçekten zor bir karar. Bu özellikle bir enstrüman; hele ki bir yan flüt ise daha da zor. Nefesli bir enstrüman oluşu ve aynı zamanda mekanik bir yapıya sahip olması ikinci el yan flüt almak konusunda kaygıyı arttırıyor. Peki nelere dikkat etmek gerekir?

Devamını Oku

Yeni Başlayanlar İçin

Okunma Sayısı: 16498

Öncelikle kafanızdaki sorunun cevabını zaten biliyorsunuz ki buradasınız; evet, herkes flüt çalabilir; elbette siz de. Öyle sanıldığı gibi çok güçlü bir nefes ya da muhteşem bir yetenek gerektirmez. Ama azimli olmanız, özenli davranmanız ve sizi nirvana ya kadar taşıyabilecek bir sabrınızın olması ise şart bizce. İşe de artık ertelemekten vazgeçerek, bu isteğinizi herkese söylemekten ziyade hemen bir flüt edinmekle başlamak çok mantıklı olur.

Devamını Oku

Yan Flüt Almadan Önce

Okunma Sayısı: 18481

Evet, herkes flüt çalabilir. Sanıldığı gibi çok nefes gerektirmez; tam aksine size nefesinizi verimli kullanmayı öğretir. Piyano düzeni ile tasarlanmıştır, mekanik olarak kullanımı rahattır.

Devamını Oku
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)