BİZİ ARAYIN: +90 (212) 485 77 22
 

@Instagram

Daha İyi Bir Başlangıç? İşte ARDOR
12 May

Daha İyi Bir Başlangıç? İşte ARDOR

Okunma Sayısı: 25429

Neden daha iyi bir başlangıç flütü olmasın? Başlangıç aşamasında kullanabileceğiniz, estetik ve performans olarak profesyonel seviyede flütleri aratmayacak bir model ile başlamak istemez misiniz? Sizin için inceledik, işte Ardor Yan Flüt Modelleri...


İyi bir başlangıç için ne gerekiyorsa Ardor yan flüt modellerinin her ikisinde de var! Standart bir flütte olması gerek tüm özellikler bir arada sunuluyor. İki farklı model seçeneği ile gelen Ardor flütler Standart Ağızlık ve Kıvrık ağızlık olarak karşımıza çıkıyor. Kıvrık ağızlık seçeneğinde ayrıca standart ağızlık da birlikte verilmektedir.


Her iki modelde kolay ses alabilmeyi sağlayan; özel kesim bir ambişür yani üfleme deliği bulunmakta. Ciddi bir çalış konforu sağlayan Mi Mekanik sistemi ve Off-Set-G perde dizilimi de unutulmamış. Başlangıç flütü olarak ekstra güçlendirilmiş pedler ve çelik yaylar ve miller ile de kusursuz bir mekanik yapı sunuyor. 


Ağızlık, Gövde ve Kuyruk gümüş kaplamadır. Sağlam olması adına güçlendirilmiş mekanik sistem aynı zamanda kullanıcılara akıcı bir çalış konforu sağlıyor. 


Bu da Ardor NG-151 modeli kutusu


Yalnızca performans olarak kulaklara değil; estetik ve aksesuar olarak ta gözlere hitap ediyor Ardor yan flüt modelleri. Birçok başlangıç seviyesi flütlerde bulunan köpükten kılıf yerine profesyonel flütlerde olan ve çok daha iyi koruma sağlayan deri kaplı ahşap kutu ile geliyor. Bunun yanında bu kutuyu taşımak için deri, şık taşıma çantası ile tam bir uyum içinde sunuluyor. Kutu içerisi ve deri çanta içi kadife ile kaplıdır; flüt yüzeyini ve flüt kutusunu asla çizmez. Kaliteli dış temizleme bezi ve ahşap temizleme çubuğu ile de tam bir set olarak karşınıza çıkıyor. 


Ardor Yan flütler iki farklı model ile karşımıza çıkıyor.

- Ardor NG-101 Standart Düz Ağızlıklı 

- Ardor NG-151 Kıvrık Ağızlıklı; ayrıca yanında Standart Düz Ağızlıklı


Sonuç olarak özetlemek gerekirse; Ardor Yan Flüt Modelleri kullanıcılara daha başlangıç aşamasında standart üzeri bir kalite ve performans sunuyor. Bunun yanında profesyonel seviyede flütleri aratmayan aksesuarları; deri kaplı ahşap çanta, deri taşıma çantası, özel kaliteli temizlik bezi ve ahşap temizleme çubuğu ile birlikte geliyor. Daha fazlasını isteyen kullanıcılar için en ideal seçimlerden biri olan Ardor; başlangıç seviyesinde tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek seviyede flütler ile karşınıza çıkıyor. 

Daha iyisi ile başlamak isteyenler buradan modeller hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir.

İlgili Yazılar

Yorum Ekle