BİZİ ARAYIN: +90 (212) 485 77 22
 

@Instagram

İncelemeler

İnceledik; Fame Yan Flüt Modelleri

Okunma Sayısı: 38652

Neden Fame; özenli işçilik, dayanıklılık; zorlanmadan temiz ve güçlü ses alabileceğiniz yüksek performans. Yeni Fame flütler kullanıcılarının yeteneklerini ve isteklerini en üst seviyeye çıkarmalarına yardımcı olur. Kendinden beklenen eşsiz kalite ve performans için en iyi seçenektir.

Devamını Oku

El Emeği; Göz Nuru İle Tanışın; SOLID

Okunma Sayısı: 7926

Solid Flütlerin en önemli farkı el işçiliği olması ve tek elden çıkması. Yani usta malzemeleri alıyor; flüte başlıyor ve bitiriyor. İlk andan son ana kadar en kaliteli malzemeler büyük bir özenle kullanılıyor...

Devamını Oku

Daha İyi Bir Başlangıç? İşte ARDOR

Okunma Sayısı: 33499

Neden daha iyi bir başlangıç flütü olmasın? Başlangıç aşamasında kullanabileceğiniz, estetik ve performans olarak profesyonel seviyede flütleri aratmayacak bir model ile başlamak istemez misiniz? Sizin için inceledik, işte Ardor Yan Flüt Modelleri...

Devamını Oku

Yamaha YFL-211 İncelemesi

Okunma Sayısı: 24341

O bir efsane ; Yamaha YFL-211. Bugüne kadar ülkemizde en çok konuşulan, en çok tavsiye edilen flüt modeli Yamaha 211 olsa gerek. Peki nedir bu markayı ve modeli bu kadar özel kılan? Kısaca inceleyelim ve Yamaha YFL 211 hakkında detaylı bilgi verelim.

Devamını Oku

İnceledik; Trevor James VIVACE

Okunma Sayısı: 16177

Trevor James Markasının Kurioshi ile birlikte ürettiği bir flüttür. Fiyat ve performans kıyaslamasında çok başarılıdır ve benzer fiyatlara satılan muadillerine göre bir kaç gömlek üstündür.

Devamını Oku
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)